Reálná mapa do ETS2? To je MajooouMap!

Před MajooouMap

V lednu 2016 jsem si koupil hru Euro Truck Simulator 2. Tuto hru jsem si hned zamiloval a trávil jsem u ní dlouhé zimní večery. Avšak po nějaké době mně začalo vadit, že na originální mapě mi cesta z Prahy do Brna trvá jen pár minut. V té době jsem začal přemýšlet o své nové mapě, která by byla v měřítku 1:1.

Začátky byly těžké

V březnu 2016 jsem se podle videí a článků na internetu začal učit tvořit mapu v map editoru. Hodně věcí ale na internetu nebylo, a tak jsem se řadu věcí musel naučit sám, každopádně jsem začal tvořit svoji vlastní mapu 1:1. Počátečním bodem bylo Uherské Hradiště, které důvěrně znám.

První verze 1.0

Po půl roce práce jsem už věděl, že tvořit mapu není žádný med a mnohdy jsem se u toho zapotil, ale jsem rád že v listopadu 2016 jsem měl hotovou vůbec první verzi MajooouMap, která nebyla až tak velká a měla vícero chybiček, ale byl to začátek.

Přelomová verze MajooouMap 1.5

MajooouMap se od první verze neustále rozrůstá a stoupá na popularitě. Velký podíl na tom má hlavně verze 1.5, kterou si všimlo i několik Youtuberů, kteří ji také přidali na popularitě. Díky tomu všemu si tuhle verzi stáhlo skoro 8 500 hráčů.

MajooouMap 1.8

Rok 2018 se nesl v duchu změn. Nejvýraznější změnou bylo zpoplatnění mapy a to od verze 1.8. Bál jsem se mapu zpoplatnit ale jsem upřímně rád, že i přes to fanoušků neubylo, ba ještě přibyli. Druhou velkou změnou, která ale proběhla spíše na pozadí, bylo rozrůstání se týmu. Po konkurzu na post map-editora, do kterého se přihlásilo kolem 30 lidí, se nakonec 3 jedinci uchytili, takže se mapa mohla rozrůstat rychleji. 

MajooouMap nyní

MajooouMap se v roce 2019 nevídaně rozrostla. Aktuálně nabízíme 2 verze mapy: Free Demo verzi, která jde zdarma stáhnout, a pak FULL verzi, která je placená ale také výrazně větší a navíc nabízí i další VIP dodatky. Jsem rád, že fanoušků přibývá a nebojí se si za mapu zaplatit, určitě totiž nebudou litovat :-)

Budoucnost MajooouMap

Budoucnost mapy máme už přibližně narýsovanou v myšlenkách. Postupně chceme předělat staré úseky mapy, aby byly vzhlednější a zároveň nás čeká tvorba nových území. V budoucnu se tedy můžeme těšit na příplatkové DLC k MajooouMap FULL.

Na závěr bych jen chtěl poděkovat všem, kteří si práce odvedené na MajooouMap váží a také bych všem chtěl vzkázat, že v budoucnu se je na co těšit!

Zakladatel a tvůrce mapy:

Marian Uherka (Majooou_cz)

Polešovice 563, 68737 Polešovice

DIČ: CZ9909075000

Fyzická osoba podnikající samostatně výdělečnou činností bez živnostenského listu od 1. ledna 2019

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now
Rozloha mapy v původní verzi 1.7